BRAK NOWYCH WIADOMOŚCI

Zdjęcia do dokumentów z dojazdem do Klienta
Zdjęcia do dowodu, paszportu, prawa jazdy
i wszystkich innych dokumentów


fotograftczewbartstudiobartekkafarski

Z różnych przyczyn nie możesz wyjść z domu?
Z uwagi na sposób codziennego funkcjonowania nie masz czasu?
Opiekujesz się małym dzieckiem?
Mieszkasz daleko?
A może jest inny powód?

Pomagamy w takich przypadkach!

Wiemy, że nie każdy ma możliwość przybycia do naszego Studio i wykonania sobie potrzebnych zdjęć do dowodu, paszportu lub innego dokumentu. Zwłaszcza może być to olbrzymi kłopot dla osób starszych, niepełnosprawnych, zabieganych pracą czy zajmujących się małymi dziećmi mieszkającym dalej. Zdjęcia wykonane telefonem często są za ciemne, nieostre czy zniekształcają twarz, co przyczynić się może do tego, że zdjęcie w Urzędzie zostanie odrzucone. Jest to przede wszystkim strata czasu, bo należy będzie jeszcze raz załatwić tę sprawę. Z tego względu wychodzimy naprzeciw naszym Klientom i stworzyliśmy specjalną usługę: zdjęcia do dokumentów z dojazdem do Klienta!

Już nie musisz martwić się o to czy uda Ci się dojechać do Fotografa – to Fotograf przyjedzie do Ciebie! 🙂

Z własnego doświadczenia z przeszłości wiemy, jak ważne jest udane zdjęcie do paszportu, dowodu osobistego, prawa jazdy lub innego dokumentu. W końcu takie zdjęcia zostaną z nami przez kolejne kilka, a często nawet kilkanaście lat. Chyba nie chcemy wstydzić się w momencie, gdy trzeba komuś nasz dokument okazać prawda? Warto skorzystać z usługi fotografa, który zadba o nasz wygląd, poprawi lub zwróci uwagę na elementy warte poprawy, pozwoli wybrać ujęcie czy zadba by finalnie zdjęcie wyszło jak najlepiej!

Jesteśmy Profesjonalnym i Nowoczesnym Studio Fotograficznym, w którym na co dzień wykonujemy zdjęcia do dokumentów w przysłowiowe 10 minut. Cieszymy się 100%-tową skutecznością przyjmowania naszych zdjęć w Urzędach!

Wykonujemy również zdjęcia do dokumentów stacjonarnie w naszym Studio:
ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW Z DOJAZDEM DO KLIENTA


Jak to działa?

To trzy bardzo proste kroki!

 1. Po kontakcie z nami i zamówieniu usługi przyjedziemy pod wskazany przez Ciebie adres z naszym mobilnym Studio. Wykonamy zdjęcia w Twoim mieszkaniu, domu czy biurze. Wszystko zajmie nam tylko 10 minut!
 2. Po wykonaniu zdjęć, pozwolimy Ci wybrać najlepsze ujęcie lub na życzenie wybierzemy je sami. Resztę pracy (obróbka zdjęcia i przełożenie go na papier) wykonamy w naszym samochodzie.
 3. Po ok. 20 minutach, gdy zdjęcia są już gotowe, wydrukowane i wycięte, odwiedzamy Cię ponownie, już tylko przekazać zdjęcia i rozliczyć usługę.

Nie musisz martwić się o to czy warunki w Twoim domu będą odpowiednie do poprawnego zrealizowania usługi, gdyż zdjęcia wykonujemy przy pomocy naszego mobilnego Studio. W skład naszego minimalistycznego Studio wchodzi: białe tło, lampy oraz opcjonalnie taboret bez oparcia. Zdjęcia wykonane w takich warunkach niemal w żadnym stopniu nie odbiega jakością czy efektem końcowym od zdjęć wykonanych w naszym Nowoczesnym Studio Fotograficznym. Otrzymasz wysokiej jakości wydruk, a zdjęcia na nim zostaną przygotowane w oparciu o wszelkie wymagania oraz wytyczne stawiane przez Urzędy. Wszystkie zdjęcia są retuszowane cyfrowo, w zgodzie z przepisami. Wykonujemy korekcję kolorystyczną, aby zdjęcie wyglądało naturalnie oraz usuwamy wszelkiego rodzaju niepożądane elementy na twarzy jak przebarwienia i wszelkie inne chwilowe niedoskonałości – np. zacięcie, krostki itp. 🙂


Obsługiwany rejon

Naszą usługę zdjęć do dokumentów z dojazdem do Klienta realizujemy głównie na terenie Tczewa i okolicznych gmin (cały powiat). Na życzenie również możemy zjawić się w nietypowych, dalszych lokalizacjach czy innych większych miastach, w takim czy innym przypadku prosimy o kontakt z nami. Żadna odległość od naszego Studio nie jest wyzwaniem! 🙂


Wnioski o dokumenty ONLINE

Kończy Ci się ważność Twojego dowodu osobistego? Twój aktualny dowód jest jeszcze ważny ale chcesz mieć e-dowód? Zaraz skończysz 18 urodziny i chcesz wyrobić swój pierwszy dowód? Możesz to zrobić osobiście w dowolnym Urzędzie w całej Polsce, niezależnie od adresu zameldowania.

Dowód osobisty ONLINE
Zgodnie z nowymi przepisami od dnia 27 lipca 2021r. – NIE MOŻESZ złożyć już wniosku o dowód osobisty przez internet (dotyczy każdego, kto ukończył 12 rok życia). Zmiana ta spowodowana jest wprowadzeniem nowego, elektronicznego dowodu osobistego, którego wyrobienie wymaga złożenia odcisków palców. Musisz udać się do Urzędu, gdzie pobrane zostaną Twoje odciski palców i złożysz wzór podpisu, który zostanie zamieszczony w dowodzie. W dalszym ciągu wyrobisz dowód dla dziecka do 12 roku życia. Wniosek złożysz bez wychodzenia z domu:
UZYSKAJ DOWÓD OSOBISTY DLA DZIECKA

Paszport ONLINE
Od 31 marca 2023r. istnieje możliwość złożenia wniosku online o wydanie paszportu dla dziecka również do 12 roku życia. Jest to o tyle wygodne, że nie trzeba umawiać się na zapchane terminy w Urzędach i poświęcać na to całego dnia. Przyjedź do naszego Nowoczesnego Studio Fotograficznego w Tczewie, wykonamy zdjęcia w przysłowiowe 10minut, otrzymasz od nas w cenie plik cyfrowy ze zdjęciem i złożysz wniosek jeszcze tego samego dnia! 🙂 Wniosek złożysz bez wychodzenia z domu:
UZYSKAJ PASZPORT DLA DZIECKA

Czym jest e-dowód i podpis elektroniczny?
Dokument ten, to dowód osobisty wyposażony w warstwę elektroniczną (chip), w którym znajdują się między innymi dane identyfikacyjne właściciela dowodu, w tym jego zdjęcie biometryczne. Nowy dowód można użyć po przyłożeniu dokumentu do specjalnego czytnika. E-dowód ma zapisany na pierwszej stronie specjalny numer CAN, który odpowiedzialny jest za korzystanie z funkcji elektronicznych oraz do zabezpieczenia Twojego dokumentu przed odczytaniem go przez osoby nieuprawnione.

Dzięki e-dowodowi możesz:

 • zalogować się do portali Urzędowych lub usług świadczonych przez te portale
 • podpisać dokument, który chcesz wysłać do Urzędu

Podpis elektroniczny natomiast, wywołuje dla Urzędu taki sam skutek prawny jak podpis własnoręczny!

Jeśli chcesz wyrobić sobie dowód osobisty, potrzebne Ci będą zdjęcia. Zapraszamy do naszego Studio – wykonamy zdjęcia w oparciu o wszelkie stawiane wymagania Urzędowe! 🙂


Pamiętaj, zdjęcia mają termin ważności!

Często przychodzą do nas zaskoczeni Klienci, którzy informują nas o odrzuceniu ich zdjęć w Urzędzie wykonywanych np. dwa lata temu w innym zakładzie. Mało kto wie, że zdjęcia do dokumentów mają krótki termin ważności. Termin ten, to równe 6 miesięcy od dnia wykonania zdjęć i próba wyrobienia dokumentu, do którego potrzebne będzie zdjęcie biometryczne, zakończy się właśnie odrzuceniem.

Ale skąd Urzędy o tym wiedzą?
Wykonując sobie zdjęcie i zanosząc je do Urzędu celem wyrobienia sobie np. dowodu osobistego, uruchamia się tym samym zegar odliczania czasu. Próba wyrobienia sobie innego dokumentu biometrycznego np. paszportu, daje Urzędnikowi wgląd w nasz dokument identyfikacyjny i możliwość weryfikacji, kiedy dokument został wyrobiony. Jeśli termin ten będzie dłuższy niż 6 miesięcy, to jest 100% gwarancja na to, że Pan/i Urzędnik nie przyjmie zdjęć. Jest to bardzo respektowany przepis, którego w żaden sposób nie da się obejść. Dlatego nie trać czasu i przyjdź wcześniej do nas! 🙂

Termin ważności zdjęć dotyczy wyłącznie zdjęć biometrycznych jak: dowód osobisty, paszport, prawo jazdy, wiza itp. Dokumenty, które nie muszą spełniać zasad biometrycznych oraz sztywnych wymagań Urzędowych, raczej ograniczeń mieć nie będą. Warto przed chęcią wyrobienia sobie jakiegokolwiek dokumentu zweryfikować aktualne przepisy oraz stawiane wymagania. Oczywiście służymy swoją pomocą i doradztwem. Z każdą zmianą oraz aktualizacją jesteśmy na bieżąco przez co wykonane u nas zdjęcia


Cennik zdjęć do dokumentów
z dojazdem do Klienta

Kliknij w cennik poniżej, by powiększyć

CENNIKZDJĘĆDODOKUMENTÓWZDOJAZDEMDOKLIENTA

JAK POPRAWNIE ODCZYTAĆ CENNIK

Usługa 1  + Usługa 2  = Cena końcowa

USŁUGA 1
DOJAZD + SFOTOGRAFOWANIE

Jest to usługa z opłatą za dojazd + sfotografowanie 1 osoby.
Im więcej osób fotografowanych, tym taniej!

USŁUGA 2
ODBIÓR ZDJĘĆ

Klient ma możliwość wyboru sposobu otrzymania swoich zdjęć:
1. W Studio – 5,00 zł / osoba
2. Na miejscu – 10,00 zł / osoba
3. Wysyłka kurierska – 5,00 zł / osoba + 15,00 zł dostawa

PRZYKŁAD 1
Klient z Tczewa zamawia usługę zdjęć do dowodu osobistego dla 2 osób z odbiorem w Studio
CENA: 140,00 zł (dojazd + sfotografowanie) + 10,00 zł (odbiór w studio) = 150,00 zł

PRZYKŁAD 2
Klient z Pruszcza GD (25km) zamawia usługę zdjęć do paszportu dla 3 osób z odbiorem na miejscu
CENA: 195,00 zł (dojazd + sfotografowanie) + 30,00zł (odbiór na miejscu) = 225,00 zł

PRZYKŁAD 3
Klient z Rusocina (18km) zamawia usługę zdjęć do paszportu dla 1 osoby z dostawą kurierem
CENA: 100,00 zł (dojazd + sfotografowanie) + 20,00zł (dostawa) = 120,00 zł

UWAGA! – NIE PRZECHOWUJEMY ZDJĘĆ!
ZDJĘCIA NA KONIEC DNIA SĄ KASOWANE Z NASZYCH KOMPUTERÓW!

Jeśli chcesz dodatkowo otrzymać swoje lub Wasze zdjęcia w formie elektronicznej, to na życzenie przyznamy Ci dostęp do naszego szyfrowanego serwera z Twoimi zdjęciami do pobrania (dodatkowo płatna usługa + 5,00 zł). Dostęp do serwera jest doliczany jednorazowo do całości usługi, bez względu na ilość osób. Czas na pobranie zdjęć, to aż 1 miesiąc! 🙂

Na życzenie otrzymasz od nas plik cyfrowy swojego zdjęcia do pobrania z naszego szyfrowanego serwera (+5,00 zł) lub możemy bezpłatnie zgrać zdjęcie na Twój nośnik pamięci np. pendrive czy karta SD.

plikcyfrowyzdjęćrodo


DO USŁUGI ZDJĘĆ DO DOKUMENTÓW OFERUJEMY:
Możliwość wyboru najlepszego ujęcia przez Klienta
Podstawowy retusz twarzy – GRATIS
Plik cyfrowy zdjęcia (szyfrowany serwer) – 5,00 zł
Plik cyfrowy zdjęcia (zgrany na nośnik pamięci Klienta) – GRATIS
Zdjęcia w zestawie – 8szt.


Również oferujemy usługę zdjęć do dokumentów w naszym Nowoczesnym Studio Fotograficznym!
ZDJĘCIA DO DOKUMENTÓW STACJONARNIE W STUDIO

fotograftczewbartstudiobartekkafarski


Usługa z dojazdem, to same korzyści!

 • Nie musisz wychodzić z domu, biura czy lokalu
 • Zdjęcia robimy przy pomocy naszego mobilnego Studio Fotograficznego
 • Zdjęcia do dokumentu robimy na jednolicie białym tle
 • Posiadamy wiedzę, aktualne przepisy oraz wymagania są nam znane i o wszystkim Cię poinformujemy
 • Każdy Klient ma 100%-tową pewność, że zdjęcie zostanie przyjęte w Urzędzie
 • Zdjęcie wykonamy i przygotujemy dla Ciebie w przysłowiowe 10 minut
 • Masz możliwość wyboru ujęcia, które według Ciebie wyszło najlepiej
 • Każdą fotografię poddajemy podstawowemu retuszowi, który jest zgodny z aktualnymi przepisami
 • Dokumenty, które nie są obarczone tak sztywnimy przepisami, poddawane są dokładniejszej obróbce
 • Pliki z Twoimi zdjęciami na koniec dnia są KASOWANE z naszych komputerów

fotograftczewbartstudiobartekkafarski

Urzędy, w których załatwisz najważniejsze sprawy:

DOWÓD OSOBISTY
Urząd Miejski Wydział Spraw Obywatelskich
83-110 Tczew, ul. 30 Stycznia 1
tel. (58) 77-59-303
tel. (58) 77-59-403

PASZPORT
Starostwo Powiatowe w Tczewie
83-110 Tczew, ul. Piaskowa 2
tel. (58) 77 34 865
tel. (58) 77 34 875

PRAWO JAZDY
Starostwo Powiatowe w Tczewie
83-110 Tczew, ul. Piaskowa 2
tel. (58) 77 34 826


Zdjęcia do dokumentów dziecka lub noworodka

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów każdej osobie, w każdym wieku w tym:

 • noworodkom
 • dzieciom, które jeszcze samodzielnie nie trzymają główki
 • dzieciom w wieku wczesnoszkolnym i analogicznie nastolatkom
 • osobom niepełnosprawnym

Posiadamy niezbędną wiedzę, metody oraz sztuczki, które pozwalają w pełni poprawnie wykonać zdjęcia 🙂 Dla tych najbardziej wymagających modeli poświęcamy tyle czasu ile jest to konieczne.

Dzieci poniżej 5-tego roku życia nie podlegają pod rygorystyczne przepisy i zdjęcia nie muszą nosić cech biometrycznych jak u osób dorosłych. Dzieci na takich zdjęciach mają Urzędową zgodę na: zamknięte oczka, otwartą buźkę czy uśmiech. Wymagania są bardzo minimalne, a te najważniejsze to:

 • zdjęcie wykonane na wprost
 • dziecko powinno trzymać główkę prosto
 • twarz odsłonięta
 • dziecko nie może mieć dodatkowych przedmiotów przy twarzy np. zabawek

Zdjęcia do dokumentów wykonywane przez nas najczęściej

 • zdjęcie do dowodu osobistego
 • zdjęcie do paszportu
 • zdjęcie do prawa jazdy
 • zdjęcie do legitymacji szkolnej, studenckiej i służbowej
 • zdjęcie do dyplomu
 • zdjęcie do legitymacji policyjnej
 • zdjęcie do legitymacji straży granicznej
 • zdjęcie do wizy amerykańskiej, chińskiej, rosyjskiej
 • zdjęcie do karty kierowcy
 • zdjęcie do karty pobytu i na PESEL
 • zdjęcie do karty wędkarskiej

Złóż zamówienie ONLINE
Zdjęcia do dokumentów z dojazdem do Klienta
Fotograf Tczew

Translate »