BRAK NOWYCH WIADOMOŚCI

Fotoobraz na płótnie


Fotoobraz na płótnie – OD PRODUCENTA!

Twoje zdjęcie na płótnie PREMIUM!

Jesteśmy producentem niesamowitej jakości Fotoobrazów, które powstają w technologii pigmentowej (najlepsza metoda na rynku) na najwyższej klasy matowym płótnie w 100% BAWEŁNIANYM o gramaturze aż 360g/m2! Nasz produkt jest w 100% Polski i wykonywany ręcznie przez CZŁOWIEKA!

Wiele tanich ofert w internecie, a w szczególności „sieciówki” – oferują Fotoobrazy na płótnie wykonane technologią UV na płótnie poliestrowym o gramaturze zaledwie 240g/m2… Nasz papier fotograficzny do zwykłego druku zdjęć ma 260g/m2 – co pokazuję przepaść klas produktu… 🙂

Nasze Fotoobrazy na płótnie są ekologiczne i przyjazne dla zdrowia! Drukowane na bezzapachowych atramentach, a całość jest naciągnięte na drewnianą ramę sosnową o grubości dwóch lub czterech centymetrów. Fotoobraz posiada zadrukowane krawędzie boczne, a do płótna montowane są specjalne kliny. Delikatne dobicie klinów pozwala na dopasowanie poziomu naciągnięcia płótna, dzięki temu nawet po wielu latach wygląda jak nowy!

Nasze Fotoobrazy na płótnie rzeczywiście przypominają MALOWANE OBRAZY!

Dodatkowo z tyłu ramę obijamy zamszowym materiałem co nadaje elegancji, chroni ścianę przed zarysowaniami oraz zakrywa kliny, płótno oraz zagięcia rogów!


Fotoobraz na płótnie – krótko

Fotoobrazy na płótnie jest produktem, który świetnie sprawdzi się w prezentowaniu różnego rodzaju fotografii. Portret dziecka czy zdjęcie rodzinne na naszych Fotoobrazach na płótnie pięknie ozdobią wnętrze Twojego mieszkania. Dostępne są w 18-stu różnych formatach od 20x30cm do 100x300cm, z których możemy stworzyć przepiękne, ścienne galerie zdjęć.

Nasze Fotoobrazy na płótnie cechują się dużą trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych, a w dodatku są bezpieczne dla zdrowia, bo nie używamy lakierów, farb i innych materiałów konserwujących. Fotoobraz składa się z profesjonalnego wydruku, który następnie jest precyzyjnie naciągany na drewnianą konstrukcję ramy sosnowej. Do każdego Fotoobrazu na płótnie dodajemy specjalne zawieszki tzw. „krokodylki” do samodzielnego montażu.

W procesie produkcji do każdego obrazu montujemy specjalne kliny, dzięki którym możliwe jest zachowanie odpowiedniego poziomu naciągnięcia płótna. Fotoobraz na płótnie prezentuje się świetnie, nawet po bardzo długim czasie od zamówienia!


Fotoobraz na płótnie, sosnowy szkielet

Jak wspomnieliśmy już wyżej, wszystkie materiały użyte do produkcji Fotoobrazu na płótnie są najwyższej jakości ale również są przez nas wykonywane na zamówienie – dotyczy to również ramek!

Nie magazynujemy tysięcy ramek na magazynie, narażając ich na wilgoć czy kurz. Każda ramka wykonywana jest na indywidualne zamówienie pod wymiar z wysokiej jakości drewna sosnowego o grubości 2cm.

Każda rama posiada aż 3 wzmocnienia:

 • łączenia są sklejane specjalnym klejem do drewna
 • łączenia są ze sobą połączone metalowymi klinami
 • łączenia są nawiercane i wzmacniane śrubą

Takie połączenia, to gwarancja wytrzymałości ramy na lata!


Czas realizacji Fotoobrazu na płótnie

Nasze Fotoobrazy na płótnie powstają w procesie dokładnej produkcji w oparciu o najwyższy standard. Wszystko jest produkowane przez nas, dzięki czemu jesteśmy nie tylko samowystarczalni ale również mamy pełną kontrolę na każdym etapie produkcji – od doboru drewna do ramki, przez wydruk, kończąc na finalnym efekcie końcowym. Nasze Fotoobrazy kwalifikujemy do produktów klasy „PREMIUM”.

Ramek NIE MAGAZYNUJEMY, a wykonujemy je pod wymiar na zamówienie!

Zamówienia realizujemy średnio w 3-5 dni roboczych (sobota i niedziela nie są liczone jako dni robocze). Na czas realizacji wpływa szybkość dostarczenia nam zdjęcia przez Klienta, ilość zamówionych produktów oraz aktualnych, realizowanych zamówień w toku.

Dodatkowo każde zdjęcie jest przez nas dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, rozdzielczości czy kadru – jeśli jest taka potrzeba, to nakładamy konieczne korekcje kolorystyczne czy poprawiamy ekspozycję zdjęcia, by wydruk wyszedł jak najlepiej!

Nie jesteśmy najszybsi ale jesteśmy najbardziej dokładni! 🙂


Niekwestionowana jakość produktu

Nasze Fotoobrazy na płótnie, to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i trwałość produktu na długie lata! Współpracują z nami Fotografowie z całej Polski, którzy zamawiają u nas obrazy dla swoich Klientów!

Użyte materiały do produkcji Fotoobrazów na płótnie są nie tylko bezpieczne dla zdrowia ale są przede wszystkim najwyższej jakości. Gotowe produkty wyglądają jak prawdziwe, malowane obrazy! Powstają na 100% BAWEŁNIANYM, matowym płótnie, przy użyciu nowoczesnego plotera znanego i cenionego producenta marki Canon!

Nasze Fotoobrazy na płótnie cechują się wysoką wyrazistością, ostrością, perfekcyjnym odwzorowaniem kolorów oraz świetną malarską strukturą!

Trudno to opisać… to trzeba zobaczyć!


Produkcja przez człowieka

Przed wydrukiem, zdjęcia są sprawdzane

Wszystkie nasze zamówienia są odpowiednio kontrolowane przez CZŁOWIEKA, A NIE PRZEZ MASZYNĘ CZY PROGRAM! Przed wydrukiem skontrolujemy zdjęcia pod kątem rozdzielczości, kadrów i ewentualnie naniesiemy konieczne korekty kolorystyczne, by wydruki wyszły jak najlepsze. Jeśli uznamy, że któreś zdjęcie należy mocno wykadrować lub z uwagi na rozdzielczość będzie nieodpowiednie, skontaktujemy się z Tobą i poinformujemy o tym, zanim puścimy zdjęcia do druku lub zaproponujemy inne rozwiązanie.

Dbałość o detale

Każde nasze zamówienie wykonujemy z należytą dokładnością. Nasze drukarki są regularnie czyszczone i konserwowane, co pozwala na stałe utrzymanie wysokiej jakości druk. Z wydrukami pracujemy w naszym czystym Studio i kontakt z nimi mamy TYLKO przy użyciu białych rękawiczek.


Formaty niestandardowe

Fotoobrazy na płótnie wykonujemy głównie w formatach standardowych, podanych w cenniku. Jeśli jednak nie znajdziesz poszukiwanego wymiaru, to daj nam koniecznie znać jaki format Cię interesuje. Zaproponujemy coś “uszytego” na miarę Twoich potrzeb. Fotoobrazy na płótnie mają zadrukowane krawędzie boczne i warto uwzględnić dodatkowo 3cm marginesu na zadrukowane krawędzi fotoobrazu.

 


Cennik Fotoobrazu na płótnie

Kliknij w cennik poniżej, by powiększyć

fotoobrazcanvasfotoplotno

Im więcej zamawiasz, tym więcej zyskujesz
Ceny podane w cenniku dotyczą zamówień na 1szt. Fotoobrazu na płótnie.
Druk każdej kolejnej sztuki, to -10% od ceny bazowej i -5% dla Stałego Klienta od ceny za każdą szt.

Przykład:
Zamówienie Fotoobrazu na płótnie 50x50cm w ilości 1szt.
Kosztuje – 120zł
Zamówienie Fotoobrazu na płótnie 50x50cm w ilości 2szt.
Kosztuje – 120zł + 108zł = 228zł (zamiast 240zł)
Zamówienie Fotoobrazu na płótnie 50x50cm w ilości 3szt.
Kosztuje – 120zł + 108zł + 108zł = 336zł (zamiast 360zł)


Jak złożyć zamówienie

Nie musisz zakładać kolejnego konta w kolejnym serwisie, do którego i tak prędzej czy później zapomnisz hasła 😉 Oferujemy kilka prostych metod dostarczania nam zdjęć, z którym poradzi sobie każda osoba. W przyszłości na naszej stronie WWW będzie dostępny wygodny Panel Klienta, w którym takie zamówienie złożysz kilkoma kliknięciami. Przy składaniu zamówienia pamiętaj, by poinformować nas o takich kwestiach jak: interesujący format czy ilość.

 1. Wyślij mam swoje zdjęcia na naszego e-mail’a – kontakt@b-art.studio
 2. Umieść swoje zdjęcia na darmowym Dysku Google i wyślij nam link
 3. Prześlij nam swoje zdjęcia korzystając z darmowego i polecanego przez nas transferu plików – WeTransfer
 4. Przyjdź ze swoimi zdjęciami do naszego Nowoczesnego Studio Fotograficznego w Tczewie

Proste prawda? 🙂


Fotoobrazy na płótnie jako prezent na każdą okazję

Fotoobraz na płótnie, to niebanalny pomysł jako prezent na każdą możliwą okazję. A jest ich naprawdę wiele. Poniżej kilka naszych propozycji, gdzie Fotoobraz na płótnie spełni swoją funkcję idealnie:

 • prezent z podziękowaniami dla Rodziców od Pary Młodej
 • prezent na Dzień Ojca lub Dzień Matki (23 czerwca i 26 maja)
 • prezent na Święta Bożego Narodzenia lub Święta Wielkanocne
 • prezent na Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia)
 • urodziny lub imieniny bliskiej osoby
 • dla ukochanej osoby
 • Walentynki (14 lutego)
 • prezent dla Ciebie, dla Niej, dla Niego, dla Was

jako prezent na każdą inną okazję! 🙂

Translate »