BRAK NOWYCH WIADOMOŚCI

Kontakt


Szanowni Klienci,

Chcemy poinformować, że w okresie letnim zmieniamy godziny otwarcia naszego Nowoczesnego Studio Fotograficznego w Tczewie. Zmiana ta jest spowodowana nadchodzącą wielkimi krokami wzmożoną liczbą realizacji plenerowych, sezonu ślubnego oraz sezonem letnim. Będziemy zamykali nasze drzwi dla Państwa szybciej niż zwykle. Mamy również dobrą wiadomość – jeśli będziecie Państwo chcieli skorzystać z naszych usług (np. wykonanie zdjęć do dokumentów czy złożyć inne, pilne zamówienie) w godzinach po zamknięciu naszego Studio, to będzie taka możliwość po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie lub mailowo.

Nasze drzwi będą zamknięte wcześniej ale dalej otwarte dla tych, którzy tego będą potrzebowali i po wcześniejszym umówieniu się przyjmiemy Cię do godziny 19:00! 🙂

Zmiany wchodzą w życie od poniedziałku 1 maja 2023 roku. Nasze Studio będzie otwarte od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 09:00-18:00, natomiast w Soboty od 10:00-14:00. Pragniemy również poinformować, że godziny otwarcia wrócą do swojej pierwotnej wersji z dniem 1 września 2023 roku. Od tego dnia, nasze Studio będzie ponownie czynne od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 9:00-19:00 oraz w Soboty od 10:00-15:00.

Chcielibyśmy Państwa zapewnić, że ta zmiana godzin otwarcia w żadnym stopniu nie wpłynie na wszelkie opóźnienia w realizacji Państwa zleceń i w dalszym ciągu będziemy gwarantować najwyższą jakość naszych usług! 🙂

Dziękujemy za Państwa zrozumienie i liczymy na dalszą współpracę!

Do zobaczenia w naszym Studio,
B-Art.Studio


Fotograf Tczew B-Art.Studio
Bartek Kafarski

Adres
ul. Wyszyńskiego 37
83-110 Tczew
kontakt@b-art.studio
+48 666 513 545

[NOWE] Godziny Otwarcia
PN-PT 9:00-18:00
SOBOTA 10:00-14:00

Zadaj nam pytanie w łatwy i wygodny sposób, a chętnie udzielimy Ci wszelkich, niezbędnych informacji!

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z zasadami polityki prywatności oraz zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem wiadomości przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia wiadomości. Zostałem/łam poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowy jest firma B-Art.Studio.

POLITYKA PRYWATNOŚCI


fotograftczew-b-art-studio-bartek-kafarski-wyszynskiego-37

Translate »