BRAK NOWYCH WIADOMOŚCI

Fotoobraz na Szkle Akrylowym


Fotoobraz na Szkle Akrylowym – OD PRODUCENTA!

FOTOOBRAZ NA DYSTANSIE Z TWOIM ZDJĘCIEM NA SZKLE AKRYLOWYM

W naszym Nowoczesnym Studio Fotograficznym oferujemy wywoływanie/druk zdjęć  w oryginalny i nowoczesny sposób – na czarnym dystansie za szkłem akrylowym!

Ten niesamowity produkt, to nasza zupełnie nowa propozycja i alternatywa dla klasycznych wydruków na płótnie czy tradycyjnych wydruków w ramce wieszanych na ścianie i który nadaje wnętrzom schludny i nowoczesny wygląd! Idealnie sprawdzi się jako nierozłączny element dekoracyjny do każdego wnętrza – zarówno ten w prywatnym mieszkaniu jak i będzie przykuwać uwagę Klientów w Twojej przestrzeni komercyjnej w biurze czy salonie!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem i całością opisu! 🙂

Zaprezentuj swoje zdjęcie w szlachetnej formie! Za Szkłem Akrylowym!


Akrylowy Fotoobraz od PRODUCENTA

Nasz produkt od A do Z powstaje w naszym Studio Fotograficznym na zamówienie Klienta. Wszystkie użyte materiały do producji naszego obrazu są najwyższej jakości i w 100% wytwarzane w naszym Studio!

Konstrukcją całego obrazu jest solidna i w całości barwiona płyta drewniana o grubości aż 1cm w formacie A3 (ok. 30x42cm). Pigmenty stosowane są na bazie wody, z niską zawartością formaldehydu – klasyfikacja E1, dzięki temu produkt jest przyjazny dla środowiska oraz stanowi idealne rozwiązanie dla zamkniętych pomieszczeń. Do płyty mocowany jest dystans o grubości 5mm, którego zadaniem jest oddalenie szkła akrylowego od drewnianej płyty i tym samym nadaje on trójwymiarowości wydruku. Same szkło ma grubość 5mm w formacie A4 (ok. 21x30cm), dodatkowo krawędzie są polerowane, a całość jest odporna na promieniowanie UV! Szkło akrylowe nadaje niesamowitego połysku zdjęciom i sprawia, że są one bardziej żywe kolorystycznie!

Nasz produkt jest tak zwanym „Wall Decor’em” czyli idealnie sprawdzi się do ekspozycji na ścianie zarówno w pionie jak i poziomie! Nie jest to wymóg konieczny i fotoobraz można „luzem” postawić na półce. To w jaki sposób go wyeksponujesz, zależy tylko od Ciebie! 🙂

Wykonamy każde Twoje zdjęcie. Może być to pojedyncze zdjęcie (np. Ślubne) lub wykonany i przesłany do nas kolaż ze zdjęć!

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle


Atramentowy druk zdjęć na akrylu

Atramentowy druk zdjęć to technika, która zdobywa coraz większe uznanie w świecie fotografii cyfrowej dzięki swojej niespotykanej precyzji, wierności kolorów i długotrwałości. Idealnie sprawdza się w wydrukach artystycznych, fotografii portretowej, reklamowej i w wielu innych zastosowaniach, gdzie szczegóły, intensywność barw i dynamika tonalna są niezwykle istotne.

Sześcio-pigmentowy druk to technika, która wykorzystuje aż sześć różnych pigmentów, co pozwala na osiągnięcie niesamowitej głębi i intensywności kolorów. Ta technologia pozwala na precyzyjne odwzorowanie kolorów, z zachowaniem bogatej dynamiki tonalnej i szczegółów. Dodatkowo, poszerzona gama kolorów zapewnia większą elastyczność w kreatywnym wyrażaniu się przez zdjęcia. To technika idealna dla profesjonalistów, którzy wymagają najwyższej jakości i wierności kolorów w swoich wydrukach.

Nasz produkt, to przede wszystkim najwyższa jakość:

 • Szkło Akrylowe – o grubości 5mm z polerowanymi krawędziami które jest odporne na promieniowanie UV!
 • Najwyższa jakość wydruku – nasze odbitki są DRUKOWANE na nowoczesnych, sześcio pigmentowych maszynach fotograficznych oraz przy użyciu matowego papieru fotograficznego o dużej gramaturze!
 • Pigment – nasze wydruki powstają na oryginalnych wodnych pigmentach znanego i cenionego producenta „FujiFilm”, który jest gwarantem nasyconych i żywych kolorów, perfekcyjnych kontrastów oraz szczegółowości każdego fragmentu zdjęcia!
 • Konserwacja – nasz produkt jest całkowicie bezobsługowy, a ewentualny kurz łatwo usuniesz podczas codziennego sprzątania zwykłą ściereczką
 • Gotowy do ekspozycji – po rozpakowaniu nasz produkt nadaje się od razu do zawieszenia na ścianie lub postawienia na półce! Do naszego obrazu otrzymasz również zestaw do mocowania w ścianie, a sam produkt ma już zamocowany „krokodylek”.
 • Gwarancja bezpieczeństwa – nasz produkt jest ekologiczny, atestowany (również w kontakcie z żywnością) czy produkowany na materiałach nietoksycznych – płyta drewniana. Pigmenty są na bazie wody, z niską zawartością formaldehydu – klasyfikacja E1. Dzięki temu produkt jest przyjazny dla środowiska oraz stanowi idealne rozwiązanie dla zamkniętych pomieszczeń.


Gotowy produkt do zawieszenia!

Nasz Akrylowy Fotoobraz jest od razu gotowy do zawieszenia na ścianie dzięki zamontowanej, metalowej zawieszce – tzw. „krokodylek”. Dodatkowo na płycie naklejamy zamszowy pasek, którego celem jest ochrona ściany przed zarysowaniem czy ubrudzeniem. Do montażu wystarczy zwykły kołek oraz śruba, która jest dołączona do zestawu 🙂

Dla tych, którzy nie chcą ingerować w ściany rozwiązanie może być inne czyli bezpośrednia ekspozycja obrazu „luzem” i postawiony na półce.

Dzięki niewielkiej przerwie pomiędzy płytą, a szkłem otwierają się nam dodatkowe możliwości do dekoracji obrazu np. zawieszenie niewielkich lampek, wsadzeniem łodygi np. trawy ozdobnej (beżowej) czy doklejeniem zdjęć typu „instax”.

Każdy nasz produkt ma montowane widoczne mocowanie. Istnieje możliwość zrezygnowania z krokodylka oraz zamszowego paska pozostawiając tym samym „czyste” plecki!

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle


Czas realizacji

Nasze Fotoobrazy na szkle akrylowym powstają w procesie dokładnej produkcji w oparciu o najwyższy standard. Wszystko jest produkowane przez nas, dzięki czemu jesteśmy nie tylko samowystarczalni ale również mamy pełną kontrolę na każdym etapie produkcji – od doboru płyty, przez wydruk, kończąc na finalnym efekcie końcowym jakim jest szkło akrylowe. Nasze Fotoobrazy kwalifikujemy do produktów klasy „PREMIUM”.

Zamówienia realizujemy średnio w 2-5 dni roboczych (sobota i niedziela nie są liczone jako dni robocze). Na czas realizacji wpływa szybkość dostarczenia nam zdjęcia przez Klienta, ilość zamówionych produktów oraz aktualnych, realizowanych zamówień w toku.

Dodatkowo każde zdjęcie jest przez nas dokładnie sprawdzane pod kątem jakości, rozdzielczości czy kadru – jeśli jest taka potrzeba, to nakładamy konieczne korekcje kolorystyczne czy poprawiamy ekspozycję zdjęcia, by wydruk wyszedł jak najlepiej!

Nie jesteśmy najszybsi ale jesteśmy najbardziej dokładni! 🙂

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle


Niekwestionowana jakość produktu

Nasze Fotoobrazy na szkle akrylowym, to przede wszystkim najwyższa jakość wykonania i trwałość produktu na długie lata! Współpracują z nami Fotografowie z całej Polski, którzy zamawiają u nas obrazy dla swoich Klientów!

Użyte materiały do produkcji Fotoobrazów na szkle akrylowym są nie tylko bezpieczne dla zdrowia ale są przede wszystkim najwyższej jakości. Gotowe produkty możecie Państwo zobaczyć na żywo w naszym Studio, do którego serdecznie zapraszamy!

Trudno to opisać… to trzeba zobaczyć!

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle


Cennik Fotoobrazu

ILOŚĆFORMAT SZKŁAFORMAT RAMYCZAS REALIZACJICENA
121x30 cm30x42 cm2-5 DNI ROBOCZE180,00 zł

Na chwilę obecną oferujemy jeden, uniwersalny format naszego produktu 🙂

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle

foto-obraz-na-szkle-akrylowym-dystans-fotoobraz-szkło-akrylowe-zdjęcienaszkle


Jak złożyć zamówienie

Nie musisz zakładać kolejnego konta w kolejnym serwisie, do którego i tak prędzej czy później zapomnisz hasła 😉 Oferujemy kilka prostych metod dostarczania nam zdjęć, z którym poradzi sobie każda osoba.  Przy składaniu zamówienia pamiętaj, by poinformować nas o takich kwestiach jak: interesujący format czy ilość.

 1. Skorzystaj z naszego panelu do zamówień online
 2. Umieść swoje zdjęcia na darmowym Dysku Google i wyślij nam link
 3. Przyjdź ze swoimi zdjęciami do naszego Nowoczesnego Studio Fotograficznego w Tczewie

Proste prawda? 🙂


Fotoobrazy na szkle akrylowym
Jako prezent na każdą okazję!

Akrylowy fotoobraz idealni sprawdzi się jako oryginalny prezent na każdą okazję! Na pewno obdarowana osoba będzie niemało zaskoczona! 🙂

 • prezent z podziękowaniami dla Rodziców od Pary Młodej
 • prezent na Dzień Ojca lub Dzień Matki (23 czerwca i 26 maja)
 • prezent na Święta Bożego Narodzenia lub Święta Wielkanocne
 • prezent na Dzień Babci i Dziadka (21 i 22 stycznia)
 • urodziny lub imieniny bliskiej osoby
 • dla ukochanej osoby
 • Walentynki (14 lutego)
 • prezent dla Ciebie, dla Niej, dla Niego, dla Was

jako prezent na każdą inną okazję! 🙂

Translate »