BRAK NOWYCH WIADOMOŚCI

Fotografia Wnętrz Tczew


fotograftczewbartstudiobartekkafarski

Fotografia Wnętrz Tczew. Sprzedajesz lub wynajmujesz mieszkanie, lokal usługowy lub dom? Chcesz szybciej znaleźć Klientów? A może jesteś projektantem, deweloperem lub stylistą wnętrz i chcesz estetycznie zaprezentować swoje portfolio? Profesjonalne zdjęcia wnętrz, to skuteczne narzędzie do szybszej i efektownej sprzedaży, dlatego już dziś zamów profesjonalną fotografię wnętrz i nieruchomości w Tczewie i okolicy! Inwestycja zwraca się pewnie i szybko! Oferujemy również zdjęcia wykonane z lotu ptaka lub wykonamy filmową prezentację Twojej nieruchomości.


Fotografia Wnętrz Tczew
Nieruchomości na sprzedaż i wynajem

Kiedy sprzedajesz/wynajmujesz mieszkanie, dom lub lokal usługowy bądź gdy jesteś deweloperem/architektem wnętrz i chcesz promować swoje usługi, to rzeczą całkowicie konieczną jest skuteczna reklama wizualna. Zauważ, że często kupujemy „oczami” segregując setki oglądanych zdjęć w internecie i interesujemy się dopiero ofertami, które zrobiły na nas dobre, pierwsze wrażenie. Tak samo działa Fotografia wnętrz – jest to ogromna część skutecznej sprzedaży nieruchomości.

Realizujemy sesje zdjęciowe wnętrz i nieruchomości w oparciu o Home Staging. Jest to nic innego jak atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma podkreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i tym samym przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwe najwyższą cenę. Oczywiście nie robimy przemeblowania w nieruchomościach 😉 Home Staging w fotografii wnętrz oznacza dbałość o detale. Dbamy o to, by zachować czystość i symetrię fotografowanych pomieszczeń. Delikatnie modyfikujemy „scenerię” testując różne ustawienia krzeseł, stołów, firan czy rolet. Posiadamy niezbędną wiedzę, umiejętności oraz wysokiej klasy sprzęt ze stajni Sony – w tym szerokokątny obiektyw, który gwarantuje wysokiej jakości i rozdzielczości zdjęcia.


Profesjonalna usługa dla każdego

Profesjonalna Fotografia wnętrz jest dla każdego. Usługa znajdzie swoje zastosowanie wśród Klientów, którzy chcąc sprzedać/wynająć swoją nieruchomość lub zaprezentować swoje prace, inwestycje czy stworzyć portfolio.

Klienci:

 • indywidualni
 • deweloperzy
 • projektanci i architekci
 • firmy remontowe i wykończeniowe
 • producenci mebli
 • hotele i pensjonaty

i wiele, więcej.

Zdjęcia również mogą stanowić jasną wizytówkę naszej Firmy i pokazać Klientom jak wygląda nasz lokal usługowy w środku np.:

 • salon fryzjerski/kosmetyczny
 • auto-detailing
 • sklep
 • kwiaciarnia
 • jubiler
 • gabinet medyczney

Jak widzicie zastosowań jest wiele, a ogranicza nas w tym wszystkim wyłącznie nasza własna wyobraźnia 🙂 Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić jako Profesjonalny Fotograf wnętrz!

fotografiawnetrztczew

fotografiawnetrztczew


Cennik Fotografia Wnętrz Tczew

PAKIETILOŚĆ POMIESZCZEŃILOŚĆ ZDJĘĆCENA
KAWALERKADO MAX 210350 zł
APARTAMENTDO MAX 315450 zł
WILLAOD 4+25550 zł
HOTELBEZ LIMITUBEZ LIMITUdo ustalenia
RESTAURACJABEZ LIMITUBEZ LIMITUdo ustalenia
FIRMABEZ LIMITUBEZ LIMITUdo ustalenia

Do podanych cen należy doliczyć dojazd wynoszący – 1,25zł/km liczony w obie strony
Na terenie Tczewa + 5km – dojazd jest BEZPŁATNY

Dla stałych zleceniodawców oferujemy atrakcyjne warunki współpracy

Dla Firm wystawiamy Fakturę VAT 23%

fotografiawnetrztczew


Jak przygotować wnętrze pod zdjęcia

Dobre zdjęcia to podstawa ogłoszenia o sprzedaży czy wynajmie nieruchomości. Coraz częściej możemy zauważyć oferty w internecie, które wykonane były przez profesjonalistę. Niezależnie od tego czy zdjęcia zdecydujesz wykonać sam czy z pomocą fotografa, w pierwszej kolejności należy przygotować wnętrze mieszkania, lokalu, domu czy firmy.

1. Perfekcyjna Pani Domu

Tak, dokładnie chodzi o ten niegdyś emitowany serial w TV i test białej rękawiczki. Mam na myśli taki rodzaj sprzątania, którego normalnie nikt na co dzień z nas nie stosuje. Wszystko musi wyglądać perfekcyjnie! Ale spokojnie – szafy, szuflady i inne skrytki już nie koniecznie – tam oko aparatu nie dociera 😉

O co powinniśmy zadbać:

 • wszystkie luźno leżące rzeczy – out. Pozbywamy się z łazienki wszystkich szczoteczek, kosmetyków, ubrań na wieszakach, butów, ściągamy lub ukrywamy zdjęcia rodzinne, magnesy na lodówce i inne dodatki, których nowy nabywca nie otrzyma wraz z nieruchomością. Pomyśl w ten sposób, czego Ty nie chciałbyś oglądać na takich zdjęciach szukając nowego mieszkania
 • z blatów i stołów znikają podkładki, szklanki, sztućce talerze – usuwamy niemal wszystko z wyjątkiem sprzętu AGD jak czajnik, ekspres do kawy czy wazon z kwiatkiem. Zostaje wszystko co uznasz jako element wyposażenia czy stanowić będzie element ozdobny
 • o zgromadzonych odpadach i luźno rzuconych pod biurkiem papciach wspominać chyba nie trzeba 🙂

Pamiętaj o wyczyszczeniu luster i wszelkich błyszczących powierzchni. Idealnym pomysłem będzie odkurzenie mieszkania, umycia podłóg, a dzień przed sesją – warto przewietrzyć nieruchomość.

2. Zabawa w dekoratora

Mamy już wszystko posprzątane – gratulacje, najgorsze za nami 🙂 Czas na coś przyjemniejszego czyli dopieszczanie wizualne. Nie należy przesadzać ale na pustym stole czy komodzie możemy postawić wazon ze świeżymi kwiatami lub ładną misę z owocami. Warto wspomóc się internetowymi inspiracjami. Pamiętajmy, że proste rozwiązania są najlepsze, nie kombinujmy za dużo bo to się nie sprawdzi.

3. Oświetlenie

Zdjęcia najlepiej robić przy świetle dziennym. W fotografii złote godziny, to bardzo wczesny ranek i tuż przed zachodem. W przypadku pomieszczeń zależy to od usytuowania okien względem stron świata, pory roku i od tego co mamy aktualnie za oknami. Lepiej jak słońce nie świeci prosto do środka, a idealnie kiedy ładnie rozświetla pomieszczenie. Zwróć uwagę na zdjęcia na portalach z ogłoszeniami… Większość mieszkań wygląda jak nory, a dopiero na miejscu okazuje się, że jest dużo lepiej. Patrz oczami Kupującego. On w pierwszej kolejności zwracają uwagę na jasne wnętrza.

4. Widok z okna

Aby doświetlić pomieszczenia i pokazać widok za onem, warto odsłonić zasłony, rolety oraz firanki. Szczególnie jeśli widok za oknem jest atrakcyjny należy go pokazać na zdjęciach – atrakcyjna lokalizacja z widokiem, to kolejny sukces szybszej transakcji. Zdjęcia często są bardziej atrakcyjne wykonywane wiosną lub latem, kiedy za oknami jest zielono, a nie szaro i ponuro w okresie wczesnej zimy.

5. Kolorowe bodźce – minimalizuj to

Psychologia kolorów to spory obszar konkretnej wiedzy. Korzystają z niej marketingowcy, projektanci – skorzystaj i Ty. Jeśli odświeżasz ściany wybierz odcień jasny. Biel optycznie powiększy wnętrza, a kolejny właściciel łatwo może ją pomalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor. Zminimalizuj ilość kolorów na zdjęciach. Biel, szarości, brązy świetnie się razem komponują, a pięknie uzupełniają je zielone elementy roślin i widok za oknem. To tak jak z ubiorem. Widząc mężczyznę w czarnym garniturze z białymi butami, od razu uznasz, że coś tu nie gra 😉

6. Atuty wnętrza – podkreśl to

W ogłoszeniach chodzi o pierwsze wrażenie. Klienci zwracają uwagę na ładne zdjęcia i na ich podstawie wyobrażają sobie całe mieszkanie. Dlatego na fotografiach należy pokazać to co najładniejsze w mieszkaniu. Nie ukryjemy ewentualnych mankamentów przy wizycie potencjalnego kupca. Nie należy ich całkowicie pomijać w opisie. Tu bardziej chodzi o to, by dać wygrać plusom, a nie epatować minusami. Zdjęcia jakie dodajemy do ogłoszenia muszą być wyselekcjonowane, tylko te ładne i udane. Lepiej pokazać mniej niż za dużo. Czasem jest też tak, że minusy można wybronić, np.: tak, balkon jest mały ale pięknie nasłoneczniony popołudniami, kiedy wraca się z pracy. Tego na zdjęciach nie da się pokazać.

7. Wybierz zdjęcie profilowe

To jak zdjęcie na profilu randkowym – musi robić wrażenie 🙂 Masz na to kilka sekund albo zostaniesz pominięty. Zobacz swoją konkurencję na portalach typu: OLX, OTODOM czy mocno nabierający rozpędu w sprzedaży internetowej FaceBook Marketplace. Zobacz jak łatwo jest w kilku krokach zwiększyć atrakcyjność swojej nieruchomości!

fotografiawnetrztczew

Translate »