Odwiedź naszego Facebook'a! 🤩 Kliknij -> Opis obrazka

Odbitki RETRO


 

Odbitki retro, druk zdjęć niczym z INSTAX’a! Świetna alternatywa dla tradycyjnych odbitek. Pomysłów na ich wykorzystanie jest wiele: od powieszenia ich na sznurku z lampkami, przez luźne ułożenie w ramce, po wklejenie do albumu. Druk odbitek retro wykonujemy na papierze matowym lub błyszczącym – Klient decyduje! 🙂 Format całego zdjęcia, to 9x10cm, a wielkość zdjęcia w środku, to kwadrat 8x8cm. Nasze odbitki są DRUKOWANE na nowoczesnych drukarkach fotograficznych, a nie naświetlane na przestarzałych maszynach sprzed 20+ lat! Nasze drukowane odbitki cechuje większa wyrazistość, ostrość, lepsze odwzorowanie kolorów, szczegółowość i większa rozpiętość kolorystyczna!

Jeśli interesuje Cię wydruk STANDARDOWY odbitek, to przejdź na stronę – ODBITKI FOTOGRAFICZNE
Jeśli interesuje Cię wydruk WIĘKSZY, to przejdź na stronę – DRUK WIELKOFORMATOWY


Czas realizacji druku zdjęć

Większość zamówień wydajemy w dniu złożenia zamówienia (do kilku godzin lub tak szybko jak to możliwe) lub gdy są to większe zamówienia, to wydajemy je na koniec dnia/dnia następnego. W przypadku braku przeciwskazań co do czasu realizacji w wyniku oddania nam mniejszej ilość zdjęć (w tym brak Klientów na miejscu lub brak innych zleceń w kolejce), to możemy wydrukować zdjęcia na miejscu „od ręki”.


Dostępne dwa tryby druku zdjęć

W naszej ofercie odbitek fotograficznych posiadamy aż dwa tryby druku zdjęć. Oba tryby, to wysokiej jakości druk na tym samym papierze, drukowane na tej samej drukarce fotograficznej ale z innym czasem realizacji i ceną. Poniżej przedstawiamy dokładny opis poszczególnych trybów:

TRYB STANDARDOWY – jest to tryb, w którym oferujemy druk z czasem realizacji tego samego dnia lub w przypadku większego zamówienia, dnia następnego. Jest to najpopularniejszy tryb druku, a Klienci otrzymują swoje zdjęcia w ciągu kilka godzin lub w przypadku mniejszej ilości zdjęć – drukujemy je od ręki. W tym trybie dostępne są dwa rodzaje papierów: papier matowy oraz błyszczący.

TRYB EKONOMICZNY – jest to tryb, w którym oferujemy druk z czasem realizacji do 5 dni roboczych i wydawane są po godzinie 16:00. Dni weekendowe (sobota oraz niedziela) nie są liczone jako dni robocze. Jest to opcjonalny tryb dla Klientów, którzy posiadają większe ilości zdjęć do druku i czas realizacji nie gra roli. Podobnie jak w trybie STANDARDOWYM dostępne są dwa rodzaje papierów: papier matowy oraz błyszczący.


Zdjęcia w kwadracie

Pamiętaj, że zdjęcia są kadrowane do kwadratu – 8x8cm i niemal z każdej strony będą ucięte fragmenty zdjęcia. Nie zalecamy wysyłania zdjęć np. grupowych, na których po bokach zdjęcia stoją osoby, gdyż zostaną one obcięte. Zalecamy wysłanie zdjeć, na których najważniejsze rzeczy rozgrywają się w samym centrum zdjęcia.

Idealna pamiątka z wakacji, ślubu lub do podarowania bliskiej osobie. Pomysłów na wykorzystanie takich zdjęć jest wiele! 🙂 Nasze zdjęcia RETRO idealnie sprawdzą się jako zdjęcia wklejane do albumu lub do powieszenia na sznurku za klamerki lub do lampek!


Cennik druku odbitek RETRO

FORMATILOŚĆTRYBCENASTAŁY KLIENT
Retro 9x101-99STANDARD0,95zł/szt.-20%
Retro 9x101-99EKONOMICZNY0,80zł/szt.-20%
Retro 9x10100+STANDARD0,80zł/szt.-20%
Retro 9x10100+EKONOMICZNY0,65zł/szt.-20%

ZŁÓŻ JEDNORAZOWO ZAMÓWIENIE NA DRUK:
MIN. 500 SZT. ZDJĘĆ I ODBIERZ KARTĘ STAŁEGO KLIENTA


Jak złożyć zamówienie

Nie musisz zakładać kolejnego konta w kolejnym serwisie, do którego i tak prędzej czy później zapomnisz hasła 😉 Oferujemy kilka prostych metod dostarczania nam zdjęć, z którym poradzi sobie każda osoba. W przyszłości na naszej stronie WWW będzie dostępny wygodny Panel Klienta, w którym takie zamówienie złożysz kilkoma kliknięciami. Przy składaniu zamówienia pamiętaj, by poinformować nas o takich kwestiach jak: wybór papieru, format odbitki czy tryb w jakim mamy zdjęcia dla Ciebie wydrukować.

  1. Wyślij mam swoje zdjęcia na naszego e-mail’a – kontakt@b-art.studio
  2. Umieść swoje zdjęcia na darmowym Dysku Google i wyślij nam link
  3. Prześlij nam swoje zdjęcia korzystając z darmowego i polecanego przez nas transferu plików – WeTransfer
  4. Przyjdź ze swoimi zdjęciami do naszego Nowoczesnego Studio Fotograficznego w Tczewie

Proste prawda? 🙂


Jaki papier fotograficzny wybrać

W naszej ofercie druku zdjęć posiadamy dwa najpopularniejsze rodzaje papierów: papier matowy oraz papier błyszczący. Wydruki w obu przypadkach wychodzą świetnie ale skoro masz wybór, to jaki papier wybrać i czym one się różnią?

Papier fotograficzny BŁYSZCZĄCY
Wydruki na tym papierze są po prostu niesamowite. Połysk nadaje zdjęciom wyrazistości, a nasi Klienci określają je bardziej „żywymi”. Wywołane zdjęcia na papierze błyszczącym idealnie sprawdzą się jako wydruki w albumie lub do bezpośredniego przeglądania/eksponowania swoich zdjęć. Papier błyszczący jest bardziej podatny na odciski palców bądź przyklejanie się do np. szyb ramek fotograficznych – co nie wyklucza go z umieszczenia w ramce. Jeżeli Twoje zdjęcia mają być eksponowane w ramkach lub być do wielokrotnego przeglądania bezpośrednio w dłoniach, to zalecamy wybór papieru matowego, z uwagi na możliwość powstania podwójnej refleksji światła (jedna przez szybkę ramki, a druga przez połysk papieru).

Papier fotograficzny MATOWY
Tak jak w przypadku papieru błyszczącego, zdjęcia na tym papierze również wychodzą niesamowite. Dzięki doskonałej „absorbcji” światła, zdjęcia wydają się bardziej kontrastowe i ostre. Wywołane zdjęcia na papierze matowym idealnie sprawdzą się do większości zastosowań: wydruk w ramce lub antyramie, fotoksiążce, fotoalbumie czy do bezpośredniego przeglądania w dłoniach. Matowa powierzchnia papieru jest dużo mniej narażona na możliwość powstania odcisków palców, a samo zdjęcie umieszczone w ramce, nie spowoduje efektu podwójnej refleksji światła, jak w przypadku papieru błyszczącego.

Powyższe zastosowania każdego z papieru, nie wykluczają jednego od drugiego. Są to wyłącznie zalecenia, a ostateczny wybór należy do Klienta. Zapraszamy do naszego Studio Fotograficznego w Tczewie, gdzie możecie porównać odbitki na naszych przykładowych zdjęciach. Możecie wybrać ten, który bardziej Wam odpowiada 🙂


Zdjęcia sprawdza człowiek, nie maszyna

Przed wydrukiem, odbitki są sprawdzane

Wszystkie nasze zamówienia są odpowiednio kontrolowane przez CZŁOWIEKA, A NIE PRZEZ MASZYNĘ CZY PROGRAM. Przed wydrukiem skontrolujemy zdjęcia pod kątem rozdzielczości, kadrów i ewentualnie naniesiemy konieczne korekty kolorystyczne. Jeśli uznamy, że któreś zdjęcie należy mocno wykadrować lub rozdzielczość będzie nieodpowiednia, to skontaktujemy się z Tobą i ewentualnie zaproponujemy inne rozwiązanie.

Dbałość o detale

Każde nasze zamówienie wykonujemy z należytą dokładnością. Nasze drukarki są regularnie czyszczone i konserwowane, co pozwala na stałe utrzymanie wysokiej jakości wydruk. Z wydrukami pracujemy w naszym czystym Studio i kontakt z nimi mamy TYLKO przy użyciu białych rękawiczek.

Translate »